Dit stukje tekst trof ik aan op de site van de Peugeot 306 (is van voor de Rustdag aan het Baikalmeer):
"Gedrieën (MG B+PT Cruiser+307CC) rijden we een behoorlijk stuk voor op de rest. Een klein oponthoud hebben we doordat de uitlaatdemper van de MG B eraf valt.
We betichten Fred en Frans ervan dat hij het expres heeft gedaan, omdat het geluid zo lekker racey klinkt. Toch na 20 km., tijdens een lunch wordt de demper vastgezet.
Ze werden gek van de herrie. Wat zal het volgende zijn wat niet werkt? Even een opsomming; gisteren branden de bedrading van de claxon volledig weg, ruitenwissers zijn inmiddels handbediend, geen snelheidsmeter, geen km.teller aanduiding, geen brandstof meter, een verkeerde sporing van de voorbanden en zijn schuin afgesleten. Links achter loopt de band aan in de wielkast, doordat de as scheef onder auto staat en vering achter te ver is ingezakt. Dat alles mag de pret niet drukken, ze weten wat ze hebben aan de auto en gaan ervoor. "
Ik geloof dat de andere teams zich er drukker over maken dan Frans en Fred ;-)